Wakacyjne subskrypcje dla głodnych zysku
 Oceń wpis
   

Firma Investizens rozpoczyna sprzedaż trzech wznowionych inwestycji strukturyzowanych* "Rozwój & Infrastruktura","Dynamiczna ósemka" oraz "światowa lokata". Zapisy na wszystkie produkty przyjmowane są w terminie od 26 czerwca do 14 sierpnia 2008 roku.

"Dynamiczna ósemka" to produkt ze sprawdzonym modelem zarządzania. 8% gwarantowanego zysku brutto** rocznie plus zysk z globalnej zdywersyfikowanej strategii geograficznej (Chiny, Europa, Japonia, USA), a także pod względem aktywów (nieruchomości, surowce, akcje, waluty) pozwalającej zarabiać zarówno na wzrostach jak i na spadkach. Wszystko przy 100% gwarancji kapitału.

"Rozwój & Infrastruktura" to propozycja dla inwestorów szukających zysków romansujących z rozkwitem globalnej gospodarki. Inwestycja oparta o wskaźnik Merrill Lynch Emerging Market Infrastructure na tle indeksu S&P 500. Trwający od kilkunastu już lat rozkwit globalnej gospodarki oznacza olbrzymi wzrost popytu na surowce, które pozwalają na szybki rozwój ekonomiczny krajów rozwijających się. Sprawdza się zatem prawo, że największymi beneficjentami rozkwitu globalnej gospodarki są kraje rozwijające się. Obecnie poziom infrastruktury stał się wyróżnikiem ich konkurencyjności w momencie, gdy nie są w stanie konkurować ceną siły roboczej (np. z Chinami). Pełna gwarancja kapitału plus nieograniczony potencjał zysku.

"światowa Lokata" pozwala zarabiać na szerokim spektrum rynków na świecie przy zachowaniu 100 % gwarancji kapitału. Wyjątkowość modelu zarządzania polega na szerokiej dywersyfikacji geograficznej (Europa, Chiny, Japonia, USA) oraz pod względem aktywów (akcje, surowce, nieruchomości i waluty). Dodatkowe możliwości uzyskania zysku pojawiają się także w sytuacji spadków na danym rynku poprzez zajęcie krótkiej pozycji (obstawieniu spadków). Wszystko mierzone BNP Paribas Millennium Index przy znacznym ograniczeniu ryzyka, co chroni indeks przed nagłymi zmianami koniunktury. Proponowana strategia oparto o model teorii zarządzania, za której wynalezienie Harry M. Markowitz otrzymał nagrodę Nobla.

Złóż wniosek na http://investizens.pl

* oferującym produkt jest Noble Bank S.A. ** 6,48 zysku netto

Komentarze (2)
Produkty strukturyzowane czeka dynamiczny rozwój
 Oceń wpis
   
Produkty strukturyzowane będą się rozwijać bez względu na koniunkturę na GPW. Do walki o ten rynek włączać się będą niebawem największe krajowe banki i instytucje finansowe – prognozuje Mateusz Walczak, prezes New World Alternative Investments, na łamach “Gazety Prawnej”.

Mateusz Walczak twierdzi, że produkty strukturyzowane to nie tylko chwilowa moda spowodowana słabą koniunkturą na giełdzie. Instrumenty te staną się klasą samą w sobie – głównie ze względu na swoją różnorodność i elastyczność. Zdaniem prezesa NWAI kolejne dwa, trzy lata upłyną pod znakiem stagnacji na światowych rynkach finansowych,a ten czas na pewno wykorzystają “struktury”.

Walczak prognozuje, że mocnym akcentem w rozwoju tego rynku będzie oczekiwane silniejsze wejście w sprzedaż “struktur” największych banków Pekao i PKO BP. Razem z udziałem tych banków sprzedaż nowych produktów strukturyzowanych może sięgnąć nawet 15 mld zł.

Najmniej korzystnym “opakowaniem” dla produktu strukturyzowanego jest, zdaniem prezesa NWAI, fundusz z ochroną kapitału. Najwięcej zalet mają natomiast polisy ubezpieczeniowe i to właśnie one będą się rozwijać najszybciej. Dynamiczny rozwój czeka również obligacje – zdaniem Walczaka na rynku pojawi się więcej obligacji strukturyzowanych emitowanych przez zagraniczne banki.

Więcej w “Gazecie Prawnej” (13.06.2008), w wywiadzie z Mateuszem Walczakiem

Komentarze (2)
Najnowsze wpisy
2008-09-25 12:19 Investizens Profit Meeting
2008-09-16 19:49 Konferencja
2008-08-20 00:11 Jesienny Cenospad
Najnowsze komentarze
2014-01-06 19:43
najlepszeprezenty.com.pl:
Lokata strukturyzowana - Zwrotnik Raka
:)
2013-10-18 15:55
strona:
Lokata strukturyzowana - Zwrotnik Raka
super blog
2013-08-16 09:15
banki_:
Jesienny Cenospad
Ludzie już maja dosyć wszelkich lokat tzn. depozytów bankowych.
O mnie
Patryk Chyła
Właściciel Investizens.pl
Kategorie
Ogólne
Archiwum
Rok 2008